درباره ما

مجتمع صنعتی گوشت اردبیل

درباره ما

۴۰۰۰

۵۰

۲۸

۲۰

درباره ما

شرکت مجتمع صنعتی گوشت اردبیل با ظرفیت کشتار روزانه ۴۰۰۰ راس دام سبک و ۲۵۰ راس دام سنگین در زمینی به مساحت ۵۰ هکتار و با زیربنائی در حدود ۴۵۰۰۰ مترمربع در ۱۴ کیلومتری اردبیل احداث و با در اختیار داشتن یکی از مجهزترین مجموعه های صنعتی تولید و فرآوری گوشت بهداشتی در کشور در مسیر تامین اقتدار اقتصادی و نیز ارتقای سطح بهداشت جامعه و جلوگیری از آلودگی زیست محیطی، در زمینه تولید مهمترین و پرمصرفترین منبع پروتئینی (گوشت قرمز) گام برمی دارد.

اطلاعات بیشتر

کارشناسان مجرب اداره دام پزشکی در مجتمع صنعتی گوشت اردبیل بر تمامی فرآیندهای نگهداری دام زنده، تولید و نگهداری محصولات فرآوری شده و سایر امور مرتبط بطور کامل نظارت می نمایند. نظارت بهداشتی در مراحل قبل از کشتار، تشخیص و تفکیک لاشه های آلوده و حذف بهداشتی آنها و نظارت بر توزیع گوشت بهداشتی ممهور به مهر دامپزشکی توسط بازرسان دامپزشکی مستقر در مجتمع صنعتی گوشت اردبیل انجام می گیرد. بیماریهای مهلک مشترک بین انسان و دام (زئونوزها) از قبیل هاری، تب کریمه کونگو، سل ، سیاه زخم، تب مالت، کیست هیداتیک، سارگوسیتوز، تریشینوز و … با بازرسی بهداشتی دام، لاشه گوشت و آلایش خوراکی (کله و دل و جگر) توسط بازرسان دامپزشکی مجتمع صنعتی گوشت اردبیل قابل شناسایی و کنترل بوده و در واقع اولین اقدام جدی و کم هزینه جهت پیشگیری از ابتلا به بیماری های مذکور می باشد.

با تیم ما آشنا شوید

میرطاهر موسوی
Ceo

فرزاد بقایی

نادر توسلی
Manager

صمد حسین زاده آزاد
R&D

رضا سهیلی
financial managers

مجتمع صنعتی گوشت اردبیل

مجتمع صنعتی گوشت اردبیل در به عنوان همکار سایت ITPNews اقدام به انتشار روزانه قیمت انواع دام سبک (شیشک، میش، بره و بز) و سنگین (گوساله، تلیسه و ماده گاو) می نماید. هدف این مجتمع از ارائه این قیمت ها دسترسی آسان به قیمت میادین دام می باشد. با توجه به دور بودن فاصه میدان دام از مرکز شهر و همچنین ساعات کار این میدان می توان به مفید بودن این طرح پی برد. این مجتمع به عنوان مرجع رسمی قیمت دام زنده و کشتار شده اردبیل در پایگاه خبری ITPNews می باشد.

اطلاعات بیشتر

با ما در ارتباط باشید

تماس با ما